O Babičce

Historie

Mirochov 1 byl prvním domem v této lokalitě, a proto dostal číslo popisné právě jedna. Původně zde žila babička dnešních majitelů, a proto dnes neseme název Pizza u babičky.

Jedná se o původní dům postavený z kamene, který prošel částečnou rekonstrukcí. Vybudovaná byla nová kuchyň, kde pro Vás připravujeme výbornou pizzu, útulná hospůdka k posezení s kapacitou až 35 míst.
Do budoucna plánujeme rozšíření našich aktivit (např. o dětské hřiště (hotovo, ale dále rozšiřujeme), velké hřiště (realizace probíhá), koblížkárnu (učíme se správné koblížky), a další), pokud Vaše přízeň dále dovolí.

Rozvoz pizz

Objednávat můžete na telefonní čísle +420 733 411 086 (v oblasti je špatný signál. Pokud se nedovoláte napoprvé, nezanevřete na nás a zkuste to o malou chvilku později)
Každý den zajišťujeme v širokém okolí zdarma rozvoz našich pizz. Rozvážíme zdarma do Chlumu u Třeboně, Hamru, Lutové, Žíteče, Staňkova, Libořez, Příbrazi, Stříbřce, Mníšku a Mirochova.
Dle časových možností Vám pizzu dovezeme i dál – cena rozvozu na vyžádání.

Provozní dobu najdete v Kontaktech.

Posezení

K dispozici Vám je útulná hospůdka, která má dvě části – vnitřní část s kapacitou cca. 15 míst a oddělený prostor s kapacitou cca. 20 míst (uzavřená zimní zahrada). Máme otevřeno každý den od 11:00 do 22:00, z hospůdky Vás ale nevyženeme.

detske-hriste prijezd posezeni-1 posezeni-2

Rádi pro Vás připravíme firemní i rodinné oslavy, večírky či jiné druhy setkání. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 733 411 086 nebo e-mailu .

Příprava pizz

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich pizz (i za cenu vyšších nákladů). Proto je pro Vás připravujeme vždy výhradně z čerstvých a chutných surovin, s bohatou náplní a čerstvě upečenou. Tak jako by byla Vaše domácí. Nabízíme přes 20 druhů pizz. Máte-li ale Vaši oblíbenou, nebo zrovna chuť na něco konkrétního, můžete si vlastní pizzu poskládat libovolně dle svého uvážení.

Náměty a připomínky

Je naším cílem neustále zlepšovat kvalitu našich služeb. Proto prosíme neváhejte nám posílat své náměty či připomínky na  nebo na náš profil na facebooku Pizza u babičky. Děkujeme.

Pokud Vám u nás bude chutnat, doporučte nás svým milým známým, příbuzným a kamarádům. Pokud Vám u nás nechutnalo, tak o nás řekněte své tchýni.
(Tímto se omlouváme všem milým a obětavým tchýním.)