O Babičce

Historie

Mirochov 1 byl prvním domem v této lokalitě, a proto dostal číslo popisné jedna. Původně zde žila babička dnešních majitelů. Proto neseme název Pizza u babičky.

Jedná se o původní dům postavený z kamene, který prošel náročnou rekonstrukcí. Vybudovaná byla nová kuchyň, kde pro Vás připravujeme výbornou pizzu a útulná hospůdka k posezení. V sousedství vznikl park Čiperák, kde vaše ratolesti mohou zkusit sílu svých paží na horolezecké stěně nebo rychlost svých nohou na hřišti (9x18m).

Děti se v areálu parku Čiperák nesmí pohybovat bez doprovodu z důvodu přilehlé komunikace!

Rozvoz pizz

Rozvoz si můžete objednat zde.

Provozní dobu najdete v Kontaktech.

Posezení

Rádi pro Vás připravíme firemní i rodinné oslavy, večírky či jiné druhy setkání. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 733 411 086 nebo e-mailu .

Příprava pizz

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich pizz (i za cenu vyšších nákladů). Proto je pro Vás připravujeme vždy výhradně z čerstvých a chutných surovin, s bohatou náplní a čerstvě upečenou. Tak jako by byla Vaše domácí. Nabízíme přes 20 druhů pizz. Máte-li ale Vaši oblíbenou, nebo zrovna chuť na něco konkrétního, můžete si vlastní pizzu poskládat libovolně dle svého uvážení.

Náměty a připomínky

Je naším cílem neustále zlepšovat kvalitu našich služeb. Proto prosíme neváhejte nám posílat své náměty či připomínky na  nebo na náš profil na facebooku Pizza u babičky. Děkujeme.

Pokud Vám u nás bude chutnat, doporučte nás svým milým známým, příbuzným a kamarádům. Pokud Vám u nás nechutnalo, tak o nás řekněte své tchýni.
(Tímto se omlouváme všem milým a obětavým tchýním.)